Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email
23.11.2015.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 17 stycznia 2016 o godzinie 15.00 w Sali Widowiskowej Urzędu Miejskiego w Białej.

 Gościem specjalnym będzie Patrycy Hauke - tenor,
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.
Debiutował w 2004 r. jako Rudolf w „Cyganerii” G.Pucciniego. Obecnie jeden z czołowych solistów Opery Śląskiej znany przede wszystkim z ról: Kamil de Rosillon -„Wesoła wdówka” Lehara, Beppo- „Pajace” R.Leoncavalla, Don Jose - „Carmen” G.Bizeta.

 

 

 

 

 

 Towarzyszyć mu będzie Andrea Rischka, którą dobrze znacie. Andrea jest młodą wokalistką pochodzącą z Białej, śpiewającą głównie szlagiery w języku niemieckim. Na scenie występuje już od piątego roku życia. Po licznych koncertach wraz z zespołami wokalnymi, Andrea rozpoczęła w 2007 roku ścieżkę solową. Wraz z rosnąca liczbą występów rośnie popularność i grono fanów wokalistki. W 2011 roku artystka wydała w Niemczech swój pierwszy single Für alle Blumen, für alle Tiere, którym podbiła serca fanów niemieckich. Kompozycje znajdujące się na jej albumie Wenn Du wüsstest..., skomponował znany, niemiecki producent - Willy Klüter. Teksty piosenek napisali między innymi Heiner Graf, Tobias Thalhammer czy Tobias Reitz.

 

 

 


Zmieniony ( 02.12.2015. )
 

Sonda

co sądzisz o naszej stronie?
 

Facebook

TSKN

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Reklama

Advertisement

Gościmy