Członkowie Bialskiej Orkiestry Dętej pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wyraziły poparcie swoim podpisem pod naszym pomysłem zgłoszonym do II Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali glos na subregionalny projekt pod nazwą: "Duży koncert w małych gminach". Mamy nadzieję, że ilość zebranych głosów wystarczy na realizację tego projektu.
Z całego serca chcielibyśmy podziękować również osobom które oprócz tego, że oddały swój glos to również aktywnie włączyły się w pomoc w zbieraniu tych głosów. 
Państwa zaangarzowanie i ilość przerosły nasze wyobrażenie. Bardzo cieszy nas fakt, że w naszej lokalnej społeczności to co robimy jest tak przez Państwa doceniane i wspierane.
W zbiórkę zaangażowało się kilkadziesiąt osób w sposób całkowicie dobrowolny i nieodpłatny. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni.
Udało się uzbierać prawie 7.500 papierowych ankiet. Do końca maja poznamy wyniki konkursu, o których na pewno Państwa poinformujemy.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom z gmin Biała, Prudnik, Głogówek i Walce